Nasz ulubiony produkt...
a także ulubiony produkt naszych dzieci
DLACZEGO? Ponieważ to niezwykły produkt.
MLECZKO PSZCZELE, które jest zawarte w każdej kapsułce Bee Power, produkowane jest wyłacznie dla królowej ula. Karmiona nim zwykła robotnica może - właśnie dzięki swej "diecie" -przekształcić się z niezdolnej do rozrodu pszczoły, która przeżyłaby tylko 4-6 tygodni, w królową, która żyje kilka lat i składa tysiące jaj dziennie. Dzieje się tak, gdyż mleczko pszczele ma bardzo bogaty skład chemiczny.
Zawiera ono białka i aminokwasy, węglowodany, kwasy nukleinowe, a także witaminy z grupy B, witaminy A, C, D i E, związki pterydynowe i hormony (m.in. izopentanyloadenozynę - substancję będąca roślinnym odpowiednikiem hormonu wzrostu) oraz biopierwiastki: potas, wapń, sód, magnez, cynk, żelazo, miedź, glin, mangan.
Doświadczenia wykazały, iż mleczko pszczele ma właściwości przeciwbakteryjne: działa zarówno na ziarniaki Gram-dodatnie, laseczki tlenowe i prątki, jak równieżna pałeczki Gram-ujemne. Stwierdzono, że hamuje rozwój drożdżaków i pleśni patogennych dla człowieka.To również wspaniały sprzymierzeniec w walce z wirusami grypy, świnki i opryszczki pospolitej.
Mleczko pszczele wywiera również wpływ na układ krwiotwórczy.Wyniki wielu badań wykazały,że wywiera też znaczny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy (wzmaga pracę kory mózgowej).
Zaobserwowano również obniżanie się pod wpływem mleczka poziomu kwasu moczowego w surowicy krwi.
Stosowane jest też przy chorobie niedokrwiennej serca, miażdżycy naczyń krwionośnych oraz w stanach pozawałowych.
Japończycy nazywają mleczko pszczele produktem zdrowia i twierdzą, że umiejętna terapia tym preparatem pozwala leczyć prawie 60 różnych chorób -a wskaźnik skuteczności wynosi zwykle ponad 85%. Również w Polsce lista osób, które twierdzą, że pomogło im mleczko pszczele, jest bardzo długa i obejmuje chorych cierpiacych m.in. na:
- żylaki;
- stany zapalne żył;
- krwotoki;
- schorzenia przewodu pokarmowego, zwłaszcza chorobę wrzodową dwunastnicy;
- schorzenia innych narządów wewnętrznych, na przykład stany zapalne wątroby i pęcherzyka żółciowego;
- choroby układu oddechowego, np. astmę oskrzelową (oczywiście,jeśli nie ma się uczulenia na pyłki!)
- schorzenia reumatyczne;
- nerwobóle (rwa kulszowa);
- bóle pourazowe;
- choroby kości (osteoporoza i złamania);
- cukrzycę;
- niedokrwistość (z niedoboru żelaza);
- nietrzymanie moczu
www.ambasadazdrowia.mycali.biz
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz